top of page

  İstanbul Tabldot Yemek

Sıfır Temas - Sıfır Risk !

 • Boxyemek İstanbul Tabldot Yemek güvenli/paketlenmiş sıcak gurme ev yemeklerinden oluşur.

 • Boxyemek Hijyenik mutfakta pişirilmiş, el değmeden paketlenen ve temassız teslim edilen taze ve sıcak yemek servisi sunar.

 • İstanbul Tabldot Yemek Firmalarından farkı mutfak ve ekipman gerektirmeyen özel kutusu ile  ister ofisinizde, ister iş yerinizde, ister evinizde, ister özel günlerinizde kahvaltınız ve yemeğiniz kapınıza tam zamanında teslim edilir.

Mutfak ve Ekipman Gerektirmeyen Çözüm

 • Boxyemek İstanbul Tabldot Yemek yemek alanına ihtiyaç duymadan, gerekli olan her şeyi en ince ayrıntısına kadar sizlere sunar.

 • Yemekhane, mutfak ekipmanı, aşçı, servis elemanı, temizlik ve bulaşık gibi birçok gereksinimi Boxyemek ile ortadan kaldırın.

 • Yemeklerinizi hijyenik, sağlıklı ve kişiye özel kullan-at kaplarda; 7' li servis seti ve rol ekmekleri ile sıcaklığını 3 saate kadar koruyan özel termo kutular ile sıcacık tam zamanında adresinize teslim edelim.

boxyemek

Tek öğün yemek için ; 
Yemekhane, mutfak ekipmanı, aşçı, servis elemanı, temizlik ve bulaşık gibi birçok gereksinimi BOX YEMEK® ile ortadan kaldırın.

Yemek

Kurumsal firmalar, Ofisler, İşletme çalışanlarınız ve grup toplantılarınız için sıcak paket yemek servisi.

Sıfır Temas - Sıfır Risk

Kahvaltı

Güne Mutlu Bir Başlangıç

Her sabah taze ürünler ile hazırlanmış doğal ve sağlıklı kahvaltı paketlerinizi tam zamanında size ulaştırıyoruz.

İkram

Mevlid, doğum, cenaze tüm özel günlerinizde  hizmetinizdeyiz.

Siparişlerinizi özel thermoboxlar ile adresinize tam zamanında teslim ediyoruz.

Organizasyon yemeklerinizi ve organizasyonlarınızı İstanbul'un tüm lokasyonları için açık ve kapalı alandaki mekanlarınızda organize ediyoruz.

Maliyetlerinizi Düşürün
Zamandan Tasarruf Edin
Hijyen ve Kaliteden Ödün Vermeyin
Taze ve Lezzetli Yemekler ile Sağlıklı Beslenin
Kişiye Özel Temassız Üretim ve Temassız Paketleme ile %100 Memnuniyet 
LEZZETLİ, SAĞLIKLI, PRATİK VE EKONOMİK 
TAZE VE KATKISIZ 
 

BOXYEMEK® Gıda mühendisleri denetimindeki mutfağımızda özenle seçilmiş taze ürünler ile gıda yönetmeliklerine uygun olarak üretilir.

 • Hiçbir koruyucu, renklendirici ve katkı maddesi içermez.
   

 • Yemeklerin kalori miktarı, protein, karbonhidrat ve vitamin dengesi, çeşitlilik ve aynı tür gıdaların sık aralıklarla sunulmamasına, sizlerin özel ihtiyaç, farklılık ve tercihlerine özen gösterilir.

 

KALİTELİ VE GÜVENİLİR

 

BOXYEMEK® Birinci sınıf servis ve hizmet anlayışıyla Türk mutfağının en seçkin lezzetlerini uygun fiyatlarla sunmayı ilke edinip, bunu başarırken asla hijyen ve kaliteden ödün vermez.

 • Tesisimize giren her ham madde koşulsuz şartsız “kalite”, “gıda güvenliği”, “hijyen” ve  “sosyal sorumluluk” açısından global standartlarda üretim yapan firmalar arasından seçilir,

 • Tarladan tabağınıza gelene kadar geçen tüm süreçte yüksek kalite ve gıda güvenliği garantimiz altındadır. Yemeklerimiz ;

 • ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi,

 • ISO 22000:2005 Gıda Güvenligi  Sistemi,       

 • ISO 14001:2015 Çevre yönetim sistemi kalite belgelerine sahip mutfağımızda alanındaki en iyi şeflerimizce özenle üretilmektedir.

KALİTE VE HİJYEN SERTİFİKALARIMIZ
KULLANDIĞIMIZ MARKALAR
REFERANSLARIMIZ
MÜŞTERİLERİMİZDEN GELEN YORUMLAR
paket-yemek
iletişim
bottom of page